Eksploatacja auta

Ubezpieczenie – co powinienem widzieć jako kierowca?

  • Więcej o ogólnych warunkach ubezpieczenia dowiesz się w artykule tematycznym na tej stronie w zakładce: Umowa i polisa
  • Powinieneś ubezpieczyć pojazd, o ile nie został ubezpieczony przez Arval.

Ubezpieczenie powinno obejmować polisę OC i AC.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia towarzystwa ubezpieczeniowego.

Polisa ubezpieczeniowa zawierana jest na 12 miesięcy. Po tym okresie należy ją wznowić lub jeden dzień przed terminem zakończenia ubezpieczenia wypowiedzieć ją i zmienić ubezpieczyciela.

Przy ubezpieczeniu pojazdu w Greenval polisy wznawiane są automatycznie i są do pobrania w aplikacji My Arval Mobile. W przypadku innych towarzystw ubezpieczeniowych w celu otrzymania wznowionej polisy należy kontaktować się bezpośrednio ze swoim ubezpieczycielem.

Towarzystwem ubezpieczeniowym preferowanym przy ubezpieczaniu pojazdów w Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. jest Greenval, które stworzyło preferencyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowanych specjalnie dla klientów flotowych, instytucjonalnych.

prawa, kierować, jak użytkować, pożyczenie, użytkowania, obowiązki, instrukcja, ograniczenia, co powinienem wiedzieć o użytkowaniu, ubezpieczeniu, informacje techniczne, ubezpieczenie, informacja o przeglądzie, ubezpieczenia, kierowca, udostępnienie, prowadzenie