Zanim odbierzesz

Gdzie i kiedy mogę odebrać samochód?

Poczekaj na telefon od dealera lub Opiekuna Floty w Twojej firmie!

Twój nowy samochód będzie na Ciebie czekał w salonie dealerskim wskazanym na zamówieniu (chyba że w międzyczasie uzgodniliśmy z Tobą lub Managerem Floty inaczej). Po zarejestrowaniu auta przekazujemy dealerowi dane kontaktowe osoby, która jest upoważniona w umowie do odbioru samochodu. Dealer telefonicznie uzgadnia dzień i godzinę przekazania samochodu. Być może, zgodnie z zasadami w Twojej firmie, to Manager Floty odbiera auta – wówczas to on skontaktuje się z Tobą w tej sprawie. Zbliża się termin realizacji zamówienia, a nie otrzymałeś od dealera żadnej informacji? Napisz do nas:

Czy muszę się jakoś przygotować?
Poczekaj na telefon od dealera lub Opiekuna Floty w Twojej firmie, z którym uzgodnisz datę i miejsce wydania. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego i prawa jazdy – te dokumenty będą potrzebne przy odbiorze pojazdu. Jeśli zamówione zostały karty paliwowe, sprawdź, czy dostałeś PIN. Jeśli nie, skontaktuj się z Opiekunem Floty w Twojej firmie.

dostawa, jak przebiega, procedura, odbioru, sprawdzić, przekazanie pojazdu, instrukcja, przebieg odbioru, zamówienie, dokumenty przy odbiorze, status, proces przekazania, odebrać, protokół odbioru, wydanie, odbiór tankowanie, odbiór, samochód