Serwisowanie auta

Jak umówić przegląd/badanie techniczne/naprawę mechaniczną?

Zaloguj się do My Arval Mobile i wybierz dogodny serwis lub wejdź na stronę z mapą warsztów: www.arval.pl/partnerzy-1/mapa-warsztatow. Następnie możesz umówić się telefonicznie na wykonanie usługi. Nie musisz zgłaszać tego faktu Arval.

Jeżeli Twoje auto jest już po gwarancji, a serwis, który wybrałeś należy do sieci InterCars, wizytę umówisz telefonicznie na dedykowanej infolinii pod numerem 224390222. Serwisy InterCars zostały oznaczone na naszej liście przedrostkiem QSC. Pamiętaj, że w sprawie zmiany terminu wizyty lub jej odwołania musisz kontaktować się z InterCars.

Jeśli masz usługę door-to-door, zadzwoń, by umówić wizytę i odbiór samochodu lub zgłoś zapotrzebowanie na usługę w aplikacji MyArval Mobile.

Jeśli Twój samochód nie jest sprawny i nie możesz nim dojechać do serwisu, wezwij pomoc assistance:

ABS, jak zarezerwować termin, nie działa, żółta, termin wizyty, niejezdny, akumulator, rezerwacja wizyty, błąd komputera, ciśnienie, kalendrz przeglądów, ostrzeżenie, przegląd, przeglady, silnik, gwarancja, przegladow, lampka, okresowy, umowic, deska rozdzielcza, termin przeglądu, serwisow, olej, badanie, niesprawny, umow, komunikat, naprawa, usterka, hamulec, jak umówić, awaria