Serwisowanie auta

Sezon wymiany opon na zimowe 2023/2024

Zbliża się koniec lata, co oznacza, że warto przygotować się na sezon wymiany opon na zimę.

W Arval opracowaliśmy nową formułę obsługi w tym sezonie, a efekty naszych działań przynoszą wiele korzyści oraz udogodnień dla Użytkowników naszych samochodów. Dzięki tym usprawnieniom poprawimy ich komfort oraz skrócimy czas oczekiwania na wymianę opon. 

Co nowego w sezonie zimowym?

  • Nowy Magazyn Centralny Arval – nasz specjalistyczny magazyn, zlokalizowany w centralnej Polsce, wyposażony w własną logistykę, zapewni szybsze i bardziej efektywne dostawy opon do warsztatów i dealerów.
  • Dostawy opon przed sezonem wymian – dzięki zebranym od Klientów danych o preferowanej lokalizacji warsztatu, skróci się czas oczekiwania Kierowców na transport i wymianę opon.
  • Bezpośrednia komunikacja z Użytkownikami – organizacja wymiany i obsługa zleceń będzie teraz jeszcze bardziej wygodna, dzięki MyArval Mobile, alertom SMS oraz telefonowi przypominającemu z Arval.
  • Rozszerzona sieć warsztatów oponiarskich z zintegrowanym kalendarzem wymian – pozwoli na planowanie, odwoływanie i śledzenie dostępnych terminów bezpośrednio w kalendarzach warsztatów poprzez aplikację MyArval Mobile.
  • Wcześniejsze rozpoczęcie sezonu wymian – już od 15 września Kierowcy mogą dokonać rezerwacji terminów w warsztatach.
  • Propozycja terminu wizyty z Arval – od 1 października zaproponujemy termin wymiany Użytkownikom, którzy nie dokonali rezerwacji w aplikacji MyArval Mobile. Kierowca będzie mógł potwierdzić zaplanowany przez nas termin lub go zmienić.

Nowy harmonogram sezonu:

Od 15 września:

⇨  Nowe pojazdy (pierwsza wymiana opon): potwierdzenie lokalizacji serwisów przez Użytkowników w aplikacji i transport opon do wskazanych serwisów;

⇨  Dla pojazdów już obsługiwanych:

  • Możliwość rezerwacji dogodnego terminu dostępna już 15 września
  • Potwierdzenie naszej propozycji terminu wymiany udostępnionej w aplikacji MyArval mobile od 1 października.  

Wizytę w serwisie można umówić bezpośrednio w aplikacji My Arval Mobile:

jak wymienić opony, wymiana opon, opony, wymiana, sezon wymiany opon, sezon opony