Eksploatacja auta

Ubezpieczenie – co powinienem widzieć jako kierowca?

  • Więcej o ogólnych warunkach ubezpieczenia dowiesz się w artykule tematycznym na tej stronie w zakładce Umowa i polisa.
  • Certyfikat polisy OC znajdziesz w aplikacji My Arval, zgodnie z przepisami nie musisz mieć przy sobie oryginału.
  • Powinieneś ubezpieczyć pojazd, o ile nie został ubezpieczony przez Arval.

Ubezpieczenie powinno obejmować polisę OC i AC.
Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia towarzystwa ubezpieczeniowego.

Polisa ubezpieczeniowa zawierana jest na 12 miesięcy. Po tym okresie należy ją wznowić lub jeden dzień przed terminem zakończenia ubezpieczenia wypowiedzieć ją i zmienić ubezpieczyciela.
Przy ubezpieczeniu pojazdu w Greenval polisy wznawiane są automatycznie i są do pobrania w aplikacji My Arval Mobile. W przypadku innych towarzystw ubezpieczeniowych w celu otrzymania wznowionej polisy należy kontaktować się bezpośrednio ze swoim ubezpieczycielem.

Towarzystwem ubezpieczeniowym preferowanym przy ubezpieczaniu pojazdów w Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. jest Greenval, który stworzył preferencyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowanych specjalnie dla klientów flotowych, instytucjonalnych (link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia AC Greenval).

Dla kierowców samochodów w programach partnerskich:

KIA for Businnes, Hyundai Fleet Lease, Opel Free 2 Move Lease obowiązuje w miejsce My Arval dedykowana aplikacja My Leez.

użytkowania, kierowca, udostępnienie, prowadzenie, kierować, prawa, instrukcja, pożyczenie, co powinienem wiedzieć o użytkowaniu, obowiązki, informacje techniczne, ograniczenia, jak użytkować, ubezpieczeniu, informacja o przeglądzie, ubezpieczenie