Zanim odbierzesz

Gdzie i kiedy mogę odebrać samochód?

Twój nowy samochód będzie na Ciebie czekał w salonie dealerskim wskazanym na zamówieniu (chyba, że auto pochodzi bezpośrednio z oferty Arval, wtedy odbiór może odbyć się bezpośrednio od Dealera lub z naszego placu Arval Store w Warszawie – poinformuje Cię o tym Handlowiec, z którym uzgadniałeś warunki Twojego zamówienia. Po zarejestrowaniu auta przekazujemy dealerowi dane kontaktowe osoby, która jest upoważniona w umowie do odbioru samochodu. Dealer telefonicznie uzgadnia dzień i godzinę przekazania samochodu, więc skontaktuje się z Tobą w tej sprawie.
Zbliża się termin realizacji zamówienia, a nie otrzymałeś od dealera żadnej informacji? Napisz do nas, wyjaśnimy sprawę:

Czy muszę się jakoś przygotować?

Poczekaj na telefon od dealera, z którym uzgodnisz datę i miejsce wydania. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego i prawa jazdy – te dokumenty będą potrzebne przy odbiorze pojazdu. Jeśli zamówione zostały karty paliwowe, sprawdź, czy dostałeś PIN. Jeśli nie, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Dla kierowców samochodów w programach partnerskich:

Kia For You, Opel Drive Plan, Hyundai Abonament obowiązuje w miejsce My Arval dedykowana aplikacja My Leez.

odebrać, odebrac, odbiór, zamowienie, proces przekazania, przebieg odbioru, instrukcja, procedura, sprawdzić, status, dokumenty przy odbiorze, wydanie, odbior, protokół odbioru, dostawa, przekazanie pojazdu, odbiór tankowanie, odbioru, jak przebiega, zamówienie