Zakończenie kontraktu

Czy mogę odkupić samochód?

Możesz odkupić samochód

W tym celu skontaktuj się z Działem Sprzedaży Samochodów Używanych, wypełniając formularz wyceny pojazdu (nie później niż 2 tygodnie przed zakończeniem kontraktu). Informując nas o chęci odkupu samochodu poleasingowego, podaj szczegółowe dane pojazdu. Po weryfikacji danych prześlemy Ci ofertę odkupu w ciągu 4 dni roboczych.

Rodzaje finansowania:

  • Odkup samochodu – tradycyjna faktura
    W przypadku odkupu samochodu poleasingowego na zasadzie tradycyjnej faktury, po akceptacji oferty wystarczy, że wyślesz nam dane do faktury proforma. Płatność należy uiścić przed zakończeniem kontraktu. Gdy otrzymamy od Ciebie płatność za fakturę proforma, wystawimy protokół zwrotu pojazdu, będący podstawą do zamknięcia kontraktu leasingowego. Po otrzymaniu przez nas podpisanego protokołu zwrotu pojazdu wystawimy fakturę główną, którą wyślemy do Ciebie razem z kartą pojazdu. 
  • Odkup samochodu w formie kredytu
    Jeżeli chcesz dokonać odkupu samochodu pokontraktowego w formie kredytu, po akceptacji oferty skontaktuj się z bankiem BNP Paribas na adres email kredytarval@bnpparibas.pl. Wówczas możesz złożyć wniosek kredytowy z wymaganymi dokumentami. Po otrzymaniu potwierdzenia przyznania kredytu możesz zarejestrować auto. Na czas realizacji procedury pojazd pozostanie w naszym centrum logistycznym. Gdy umowa kredytowa zostanie zawarta, możesz odebrać swój samochód! 
  • Odkup samochodu w formie leasingu
    Podobna procedura obowiązuje, gdy chcesz odkupić samochód używany w formie leasingu. W tym wypadku skontaktuj się z Bankiem BNP Paribas na adres email kredytarval@bnpparibas.pl z dopiskiem LEASING, po czym złóż wniosek leasingowy wraz z odpowiednimi dokumentami. Gdy bank potwierdzi przyznanie leasingu, możesz zarejestrować samochód. Na czas realizacji procedury pojazd pozostanie w centrum logistycznym Arval. Po zawarciu umowy leasingowej możesz odebrać auto. Opcję odkupu w formie leasingu polecamy szczególnie małym i średnim firmom, gdyż oferuje ona dla nich szereg korzyści, w tym 0% wpłaty początkowej, minimalną kwotę finansowania 20000 zł netto i szybką decyzję leasingową. Maksymalny okres finansowania to 72 miesiące (wiek pojazdu + okres leasingu = 11 lat). 
odkup pojazdu, sprzedaż pojazdu