Zanim odbierzesz

Gdzie i kiedy mogę odebrać samochód?

Poczekaj na telefon od dealera!

Twój nowy samochód będzie na Ciebie czekał w salonie dealerskim wskazanym na zamówieniu (chyba, że uzgodniliśmy z Tobą inaczej). Po zarejestrowaniu auta przekazujemy dealerowi dane kontaktowe osoby, która jest upoważniona w umowie do odbioru samochodu. Dealer telefonicznie uzgadnia dzień i godzinę przekazania samochodu. Zbliża się termin realizacji zamówienia, a nie otrzymałeś/-aś od dealera żadnej informacji? Napisz do nas:

Czy muszę się jakoś przygotować?
Poczekaj na telefon od dealera , z którym uzgodnisz datę i miejsce wydania. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego i prawa jazdy – te dokumenty będą potrzebne przy odbiorze pojazdu. Jeśli zamówione zostały karty paliwowe, sprawdź, czy dostałeś/-aś PIN. Jeżeli nie, PIN znajdziesz w aplikacji.

Dla kierowców samochodów w programach partnerskich:

KIA for Businnes, Hyundai Fleet Lease, Opel Free 2 Move Lease obowiązuje w miejsce My Arval dedykowana aplikacja My Leez.

status, odbiór tankowanie, wydanie, proces przekazania, odbiór, instrukcja, jak przebiega, zamowienie, sprawdzić, odebrac, przebieg odbioru, odbior, przekazanie pojazdu, samochod, procedura, zamówienie, odbioru, dostawa, dokumenty przy odbiorze, odebrać, protokół odbioru